HİZMETLERİMİZ
Evden Eve Nakliyat
NİLÜFER NAKLİYAT evden eve nakliyat firmamız sizlere en uygun kaliteli nakliyat hizmetini sunmaktadır. İstanbul NİLÜFER NAKLİYAT Evden eve nakliyat firmamız eşyalarınızı taşınacakları yerden, teslim edilecegi yere kadar sigorta güvencesiyle evden eve nakliyat işlemini gerçekleşecektir.
DETAYLAR
Eşya Depolama
NİLÜFER NAKLİYAT Birinci depomuz uzun süreli muhafaza edicegimiz eşyalarınızı kapsamaktadır. bu depomuz alman rafları ve geniş kapasiteye sahip olması nedeniyle müşterilerimizin genell terçihidir.
DETAYLAR
Ofis Eşyası Taşımacılığı
NİLÜFER NAKLİYAT Çok çeşitli nedenlerle binaların yapılarında olumsuz değişiklikler görülebilmektedir. Bu değişiklikler; kolon ve kirişlerde hasar oluşması ya da iç malzemelerin çürümesi olarak sayılabilir.
DETAYLAR
Parça Eşya Taşımacılığı
NİLÜFER NAKLİYAT Günümüzde nakliye firmalarının hepsi az miktarlardaki eşyalarını parsiyel yük şeklinde taşımaktadır.
DETAYLAR
Şehirler arası Evden Eve Nakliyat
Şehirler arası taşıma çok önemlidir eşyalarınızın saglam taşınması için özel ambalajlama ve paketleme sistemiyle eşyalarınızı korumaktayız.
DETAYLAR
Asansörlü Nakliyat
NİLÜFER NAKLİYAT Genellikle zorlu taşıma koşullarında oluşan durumlardan ötürü tercih edilen asansörlü nakliyat, dar merdivenler kapı eşikleri ve eski yapılardan dolayı çoğunlukla tercih edilir.
DETAYLAR
Villa Taşımacılığı
NİLÜFER NAKLİYAT Villa Taşıma Nakliye Hizmeti Kurumsal İstanbul Villa Taşıma firması İstanbul ve Türkiye geneli garantili Profesyonel Konak Taşımacılığı firması güven taşır.
DETAYLAR
Üniversite ve Fakülte Taşımacılığı
NİLÜFER NAKLİYAT Binlerce öğrencinin eğitim aldığı alanları taşımak yani üniversite taşımacılığı bu açıdan dolayı zahmetli bir iştir. Bu işin altına elini koyabilen firmaların sayısı da azdır.
DETAYLAR